Skip to main content
Ring oss
+ 46 (40) 21 51 00
Maila oss
info@noaab.se
Request a quote

Kontakta NOA

NOA Mekaniska AB

Agnesfridsvägen 184
213 75 MALMÖ

 

Tel: +46(40)21 51 00
E-post: info@noaab.se

Madeleine Liljewall

Operativ Chef
Tele: 040-21 71 98
Email: madeleine@noaab.se

Zoran Peric

Verkstadschef
Tele: 040-642 02 58
Email: zoran@noaab.se

Joakim Vinteräng

Projektledare
Tele: 0734-44 84 64
Email: joakim@noaab.se

Mikael Fridh

Planering
Tele: 040-94 89 00
Email: mikael@noaab.se

Ola Persson

Beredning/offerter
Tele: 040-21 71 93
Email:  ola@noaab.se

Kristina Persson

Ekonomi
Tele: 0709-666311
Email: kristina@noaab.se

Malin Tengqvist

Ekonomi
Tele: 040-21 71 88
Email: malin@noaab.se

Piotr Karwicki

Kvalité
Tele: 040-21 71 94
Email: piotr@noaab.se

Mattias Nilsson

Lager
Tele: 040-64 20 257
Email:  mattias@noaab.se

Jonas Persson

Ägare
Tele: 0704-94 62 88
Email: jonas@noaab.se

Kontakt

Förfrågningar:
inquiry@noaab.se

 

Information:
info@noaab.se

 

Kontakta oss

Har du frågor om oss, vår produktion eller vill ha ett offertförslag? Skriv in dina uppgifter i formuläret nedan så kontaktar vi dig inom kort.